Обмін та повернення - просто!

Обміняти чи повернути товар за 3 кроки

У нас є обмін і повернення товару протягом 14 днів після оформлення замовлення. Шпалери не підійшли? Залишились лишні рулони? Щось інше трапилося? Можете розраховувати на наше розуміння.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

 

Обміняти чи повернути товар (розірвати Договір купівлі-продажу, укладений в інтернеті) ви можете протягом 14 днів з моменту підтвердження замовлення, не враховуючи першого дня згідно частини 4 статті 13 Закону України “Про захист прав споживачів”.

Щоб оформити обмін або повернення товару завантажте зразок Заяви за цим посиланням .

Повернення грошових коштів здійснюється на банківську картку або розрахунковий рахунок Покупця протягом 7 календарних днів після оформлення обміну чи повернення. Можливе повернення коштів готівкою (але лише у наших магазинах у м. Вінниця).

Деякі імпортери вираховують до 20% від вартості шпалер за повернення товарів на склад (restocking). Про це відповідальний менеджер або консультант мають повідомити вас завчасно при оформленні замовлення.

daily-calendar-day-14

ТЕРМІНИ ДЛЯ ОБМІНУ ЧИ ПОВЕРНЕННЯ

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після оформлення замовлення

Dollar package

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ І ПЕРЕСИЛАННЯ

У випадку обміну чи повернення усі витрати на транспортні послуги приймає на себе Покупець.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення грошових коштів здійснюється на банківську карту або на розрахунковий рахунок покупця протягом 7 днів після оформлення обміну/повернення.

paper-roll-outline-variant

УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Поверненню чи обміну не підлягають розпаковані товари та/або товари, що мають сліди експлуатації або мееханічні пошкодження.