Сплачуйте, як вам зручно!

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата на банківську картку
Оплата на рахунок фізичної особи-підприємця Можна сплатити в онлайн-банкінгу, терміналах або банківських відділеннях.
Оплата при отриманні
Вносьте 10% від суми замовлення як аванс, а решту оплатіть при отриманні. Комісію за цю послугу сплачує Покупець.
Оплата на сайті
Безпечно оплатіть замовлення на сайті і, якщо необхідно, доставку. Консультант зв’яжеться з вами для підтвердження замовлення.
Безготівкова оплата
Ви можете оплатити замовлення згідно рахунку-фактури. За необхідності ми також надаємо видаткові накладні, договор купівлі-продажу і наші юридичні реквізити.

ПЕРЕДОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Чому ми практикуємо передоплату замовлень?

У зв’язку з тим, що шпалери — це габаритний товар, ми встановили передоплату у 10% від суми замовлення. Передоплата потрібна як підтвердження наміру клієнта забрати своє замовлення.

Якщо клієнт не забирає свій товар у пункті видачі, передоплата буде повернена протягом 1-2 робочих днів за вирахуванням коштів, що відшкодовують транспортування замовлення туди і назад.

Чеки та накладні

Ми можемо видавати електроні чеки та накладні або, за бажанням, передавати надруковані оригінали чеків разом з посилкою. Будь ласка, вкажіть у примітках або повідомте консультанту, як вам зручніше отримати документ, що підтверджує покупку.

Якщо вам потрібні додаткові документи як то рахунок-фактура, договір купівлі-продажу, видаткова накладна тощо – повідомте про це менеджера або вкажіть, що саме вам потрібно в примітках до замовлення.