1 % ЗНИЖКИ, ЯКЩО СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 4000+
2 % ЗНИЖКИ, ЯКЩО СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 7000+
3 % ЗНИЖКИ, ЯКЩО СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 10000+
4 % ЗНИЖКИ, ЯКЩО СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 20000+
СИСТЕМА ЗНИЖОК

АКЦІЯ, ЯКА НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ

Ви бажаєте купити шпалери недорого? Шукаєте кращу ціну? Ми в 4ROOMS розуміємо, що робити ремонт - не дешеве задоволення. І ми з радістю йдемо вам назустріч. Про знижки не потрібно запитувати - знижки потрібно отримувати!

ВИГІДНО КУПУЙТЕ ШПАЛЕРИ ЗІ ЗНИЖКОЮ В ОНЛАЙНІ!

Принцип, якого ми дотримуємось в роботі — завжди йти назустріч клієнту. І наші основні зусилля спрямовані на те, щоб надати покупцю грамотну консультацію, оперативну доставку та максимально вигідну ціну. Впевнені, що наші спеціальні пропозиції та можливість безкоштовної доставки роблять інтернет-магазин 4ROOMS кращим місцем для того, щоб купити шпалери зі знижкою.

Так, у нас є окремий розділ сайту, де можна знайти акційні шпалери. Але це ще не все! Наш інтернет-магазин пропонує гнучку систему знижок на шпалери для стін з основного каталогу товарів. Вашу знижку прорахує менеджер під час оформлення замовлення та повідомить суму. Якщо ви не потребуєте допомоги менеджера, ваша знижка буде автоматично прорахована під час оформлення замовлення.

Так, до речі, на відміну від більшості інтернет-магазинів, наш подхід до знижок абсолютно відкритий. Ми вважаємо, що чесність у відносинах з клієнтом — це найголовніше.

Знижка залежить від суми кожного замовлення, тому вам вигідніше відразу купувати шпалери на весь об’єкт (квартиру, дім тощо). Так, наприклад, знижка для трьох замовлень по ₴4000 складатиме ₴240. А ось знижка для одного замовлення на ₴12000 – ₴720. А це ВТРИЧІ вигідніше!

Мінімальна сума замовлення для отримання знижки: ₴3999. Для замовлень від ₴3999 до ₴6998 знижка складатиме 2 (два) відсотки. Для замовлень від ₴6999 до ₴10998 знижка складатиме 4 (чотири) відсотки. Для замовлень від ₴10999 до ₴20998 знижка складатиме 6 (шість) відсотків. І, нарешті, якщо ваше замовлення складає або перевищує суму ₴20999 — ви отримаєте знижку 8 (вісім) відсотків! Наші шпалери – ваша вигода!