Сплачуйте, як вам зручно!

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата на картку (без комісії)
Сплачуйте за замовлення переказом на картку зі свого смартфону швидко та зручно! Ви сплачуєте лише оригінальну суму замовлення (без комісії).
Оплата з авансом (комісія банку)
Вносьте 10% від суми замовлення як аванс (комісію банку при переказі сплачуєте ви), а решту оплатіть при отриманні.
Оплата при отриманні (комісія Нової Пошти)
Замовляйте з оплатою при отриманні і сплачуйте вже у відділенні. Комісія Нової Пошти становить: 2% від оригінальної суми + 20 грн.
Оплата замовлень вартістю до 2000 грн.
Для замовлень вартістю до 2000 грн. передбачена повна передоплата на картку або розрахунковий рахунок (без комісії). Замовлення вартістю до 2000 грн. приймаються в роботу лише після повної оплати.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Повернення товару та коштів

У випадку повернення товару з нашого складу покупець оплачує вартість зворотньої пересилки власним коштом (згідно Правил сайту).

У випадку повернення товару, який було замовлено спеціально для клієнта у імпортера (постачальника), з суми, сплаченої покупцем
вираховується компенсація у розмірі 200 грн. за одне місце у товарно-транспортній накладній або до 20% від суми замовлення (в залежності від умов прийому повернень з боку імпортера).
Згідно п.5 ст.13 Закону України “Про Захист прав споживачів”: “товар не може бути продано іншому покупцю або може бути продано лише з суттєвими фінансовими втратами для продавця”, тому покупець може прийняти рішення залишити придбаний товар у себе, або погодитися на компенсацію перевезень товару назад до імпортера.

Чеки та накладні

Ми видаємо товарні чеки та/або видаткові накладні, рахунки-фактури за запитом покупця. Документи, що підтверджують покупку можуть бути видані як в електронному, так і в друкованому вигляді. Будь ласка, вкажіть, у якому вигляді вам зручно отримати документ, що підтверджує оплату в примітках до замовлення, у розмові з консультантом або будь-яким зручним для вас способом.

За необхідності ми можемо надати документи (наприклад: видаткові накладні0 і після здійснення покупки. Для цього зв’яжіться, будь ласка, з нами будь-яким зручним способом та повідомте консультанту номер замовлення. Додаткове пересилання документів здійснюється Новою Поштою коштом покупця.